LOGOLU PASPAS

Logolu Paspaslar Ve Kullanım Alanları

BANKA FABRİKA BİNA  OKUL HASTANE HİJYEN GEREKTİREN HER  NOKTADA  UYGUN ÇÖZÜM İÇİN PASPAS  BİRİNCİ  SEÇİLMESİ GEREKEN ÜRÜNDÜR

 

Logolu Paspas Nedir Ne Amaçla Kullanılır? İç ve dış mekanlarda kapı önlerine konulan paspaslar, kirleri ve tozları engellemek amacıyla kulla

nılıyor.

Paspas Toptancısı tarafından üretilen logolu paspaslar özel tasarımlar sunuyor. Dekoratif nitelikli paspaslar, her iş sektörüne hitap eden dizaynlar içeriyor. Firma logolu paspas modellerinin yanı sıra kişiye özel paspas üretimi de yapılıyor. Oteller, restoranlar, eczaneler, şirketler, okullar ve hastaneler için talep edilen özellikler doğrultusunda logolu paspas modelleri tasarlanıyor. Logolu paspas çeşitleri; tekstil, alüminyum, kıvırcık, çelik, halı ve suni  www.zmatpaspas.com da   gibi malzemelerden üretiliyor. Bu ürünleri kullanarak kurumsal imajınıza katkı yapabilirsiniz.

Logolu Paspas Nedir Ne Amaçla Kullanılır?

İç ve dış mekanlarda kapı önlerine konulan paspaslar, kirleri ve tozları engellemek amacıyla kullanılıyor. Logolu paspas ise firma ve kuruluşlar tarafından tercih edilen, kurum kimlik özelliklerini taşıyan paspas modelini oluşuyor. Firmalar, oteller ve restoranlar gibi birçok işletme, şirket logosunu taşıyan özel tasarım paspas kullanmayı tercih ediyor. Kurumsal imajını güçlendirmek ve kurumun adını hafızalara işlemek amacıyla simgeli iletişim kurmayı seçiyor. Logolu paspaslar, kurumsal reklam aracı olarak da kullanılıyor. Farklı boyutlarda tasarlanan logolu paspaslar, firmaya gelen konukların dikkatini çekerek kurumsal ciddiyetin algılanmasını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda kolay temizlenen ve mikrop barındırmayan özellikleriyle hijyen koşullarına katkı sağlıyor. Logolu paspas kullanarak kurum kimlik çalışmalarınıza katkıda bulunabilir, seçkin bir imaj yaratabilirsiniz.

Logolu Paspas Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Genel olarak küçük ve büyük işletmelerin iç ve dış mekanlarının kapı önlerinde kullanılan, kurum konseptine uygun tasarlanan paspaslar, şirket logosunun yanı sıra bazı mesajları da içerebiliyor. Konsept tasarım özellikleriyle şık bir görünüm sergiliyor ve dikkat çekiyor. Gelen ziyaretçiler, şirketin kapısında kurumsal imajla ile karşılanmış oluyor. Şirket logosunu taşıyan ve tanıtım amaçlı kullanılan bu ürünler, promosyon paspas olarak da üretilebiliyor. Promosyon paspas çalışması yaparak düşük bütçeli ama etkili bir reklam yapabilirsiniz. Farklı mekanlarda kullanılacak ve sizin logonuzu ya da kurumsal mesajınızı taşıyacak paspaslar, etkili bir reklam alanı yaratıyor. Özel tasarım paspas niteliği taşıyan ürünlerinizi, geniş bir hedef kitleye ulaştırabilirsiniz. Tanıtım amaçlı kullanacağınız paspaslarınızı, firma logosunun yanında isme özel paspas tasarımıyla hazırlatırsanız çok daha güçlü reklam potansiyeli yakalamış olursunuz. Logolu paspas İzmir ve İstanbul gibi büyük illerimizde sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak öne çıkıyor.

Logolu Paspas Siparişi Verirken Dikkat Edilecek Ayrıntılar

Logolu paspas siparişi vermeden önce bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Şirket logolu paspas sipariş işlemlerini gerçekleştirmeden önce biraz araştırma yaparak fikir edinebilirsiniz. Konsept tasarım çalışması gerektiren ve kurum kimlik imajını yansıtacak ürünün tasarımını, şirket bünyesinde yapabileceğiniz gibi üretici firmanın da yapmasını isteyebilirsiniz. Ürünün nasıl bir malzemeden üretileceğine, ne amaçlarla ve nerelerde kullanılacağına karar verdikten sonra tasarım çalışmasına geçebilirsiniz. Satı alacağınız ürünün logolu halı paspas mı yoksa hijyen veya kıvırcık paspas mı olacağına karar verebilirsiniz. Kilim paspas ya da plastik paspas gibi klasik bir tercihte de bulunabilirsiniz. İç veya dış mekânda kullanılacak paspasların üretim malzemeleri faklı olduğu için kullanım yerine uygun seçim yapmanız gerekiyor. Dış mekanlarda kullanılacak paspas çeşitlerinin daha dayanıklı olması da önem taşıyor. Bu aşamayı geçtikten sonra kurum ismi ve logonuzun nasıl kullanılacağına, renk ve desen seçiminizin ne şekilde olacağına karar verebilirsiniz. Reklam ve tanıtım amaçlı görsellerinizi hazırlatıp logolu paspas sipariş talebinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda ve sayıda sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Paspas Seçenekleri Nerede Kullanılır?

İsme özel paspas ya da kişiye özel paspas olarak isimlendirilen modeller, farklı amaçlarla üretiliyor. Kurum içinde bazı kişisel alanların belirlenmesinde kullanılıyor. Kişilere ait odaların giriş kapılarında belirleyici ayrıntı olarak tercih ediliyor. Şirketinizin yılbaşı reklam ve promosyon kampanyası kapsamında isme özel kapı paspası modelleri yaptırmayı da düşünebilirsiniz.

Evlerde kullanılan kişiye özel kapı paspası modelleri ise birçok malzeme çeşidiyle üretilebiliyor. Farklı tasarım özellikleri içerebiliyor. Bireysel olarak kişisel yaşam alanlarınızı belirleme konusunda isme özel paspas alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Halı ve kilim dokuma özelliğindeki paspaslar, bu amaç için seçilecek en uygun ürünleri oluşturuyor. Çocuklarınızın ismini taşıyan paspasların, onları çok mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Logolu ve Baskılı Paspas Fiyatları

Baskılı paspas modelleri, iç ve dış mekanlarınızın kapı girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanan ürünleri oluşturuyor. Sizin isteklerinize göre şekilleniyor. Dış kapıların önünde kullanılan paspaslar; toz, kir ve mikropların iç kısımlara ulaşmasını engelliyor. Evler, ofisler, iş yerleri, hastaneler, okullar, yurtlar, oteller ve fabrikalar gibi akla gelebilecek tüm kapalı alanların girişlerinde kullanılıyor. Kurum kimlik imajıyla tasarlanan farklı ebatlardaki logolu paspas fiyatları talep edilen özelliklere göre değişim gösteriyor. Üretimde kullanılan malzeme, tasarım özellikleri ve adet sayısı fiyat belirlemede etken oluyor. İstediğiniz niteliklerde ve miktarlarda sipariş verebileceğiniz baskılı  www.zmatpaspas.com da  için firmamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Logolu Paspasların Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Firmaların talep ettikleri malzemeler ile üretilen logolu paspas modelleri kolay kullanım özelliği taşıyor. Bu tarz paspaslar, standart modeller gibi süpürerek ya da yıkanarak temizleniyor. Rutin aralıklarla temizlenmesi gerekiyor. Böylece uzun süreli kullanım imkanı tanıyor. Özel tasarım paspas niteliği taşıyan bu ürünlerin çamaşır suyu gibi renk açıcı malzemelerle temizlenmesi doğru olmuyor. Güçlü kimyasal formüller içeren deterjanlar; ürünün solmasına, desen ve renklerini kaybetmesine neden olabiliyor. Logolu ve baskılı paspaslarınızı sirkeli su ya da doğal malzemeden yapılmış deterjanlar ile temizleyebilirsiniz. Logolu dış kapı paspasları;
• Ayakkabıların tabanında bulunan toz ve kirleri kolayca alıyor.
• Islak ayakkabı tabanının belli bir ölçüde nemini çekiyor.
• Rutin bakımı ve temizliği yapıldığında uzun yıllar boyunca kullanılıyor.
• Dekoratif olması nedeniyle şık bir görünüm sunuyor.

Firmaların Alüminyum Logolu Paspas Modellerini Tercih Etme Nedenleri

Paslanmaz alüminyumdan üretilen logolu paspaslar şık ve sıra dışı görünüm sundukları için daha çok talep görüyor. İstenilen her renk için uygulama yapılabilen alüminyum logolu paspas modelleri, çok dayanıklı ve uzun ömürlü oluyor. Bu nedenle; hastane, okul, firma, yurt, otel, alışveriş merkezi, resmi kurumlar ve şirketler için ideal bir ürün olma niteliği kazanıyor. İç ve dış mekanların hepsinde rahatlıkla kullanılıyor. Kolay temizlik imkanı tanıyor.

www.zmatpaspas.com da  Tarafından Sunulan Logolu Paspaslar

www.zmatpaspas.com da  ürün yelpazesi içinde bulunan logolu ürünler, kurum ve kuruluşların istekleri doğrultusunda özle hazırlanıyor. Pek çok farklı ebatlarla tasarlanabilen ürünler, firmaların talep ettikleri materyaller kullanılarak üretiliyor. Paspas Toptancısı, kaliteli ve şık ürün seçenekleri sunuyor. Şirketlerin logolarını, isimlerini ve kurum kimlik görsellerini taşıyan paspaslar; alüminyum, nem alıcı, www.zmatpaspas.com da  ve koko paspas zeminlerine başarıyla uygulanıyor. Çok eski tarihlerden beri kullanılan ve halk arasında kıl paspas olarak adlandırılan koko paspaslar, Hindistan cevizi ağacının koruyucu dış kabuğundan elde edilen elyaftan üretiliyor. Elyaf, koko ipine dönüştürülüyor ve paspas yapımında kullanılıyor. Bu iplik, selülozik olması nedeniyle suyu ve nemi çekebiliyor. Tozu, çamuru ve kiri tutabilme özelliği de taşıyor. Evlerde dış kapı paspası olarak kullanılan bu modellere logo çalışması yapılabiliyor.

www.zmatpaspas.com da  tarafından satışa sunulan logolu paspas modellerine hemen göz atabilir, işletmenizin gereksinimleri ve promosyon çalışmaları için kaliteli paspaslar

Firmalara Özel Olarak Üretilen Firma Logolu Halı Paspasları İstenilen Her Ebat ve Ölçüde Yapılmaktadır

"logo paspas,kapı önü paspas,firma logolu paspas,logolu paspas,logolu paspas fiyatları,logolu kapı paspas,logolu paspas istanbul,optik paspas,özel tasarım kapı paspası,firma logo paspas, Halı Modelleri

Firmalara Özel Logolu Halı Paspas - Özel Üretim Paspas

Firmalara Özel Logolu Halı Paspas - Özel Üretim Paspas

 

 • ZEMİN VE LOGO RENKLERİ SİZE SUNULAN VE ONAYI ALINAN RENKLER KULLANILACAKTIR.
 • ÜRÜNLERİMİZ BASKI OLMADI İÇİN RAL KODLARI KULLANILMAKTADIR.
 • LAZER KESİM İLE ÜRETİLDİĞİ İÇİN LOGONUZA EN YAKIN HALI RENKLERİ KULLANILACAKTIR.
 • FABRİKASYON MALZEMELERDE RENK TON FARKI OLABİLİR.
 • ÜRÜNLERİNİZ YOĞUNLUĞA GÖRE EN GEÇ 7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNE KARGO YAPILMAKTADIR.
 • ÜRÜNLERİNİZ ÜRETİMDEN ÇIKTINDAN SONRA TARAFINIZA KARGO TAKİP NUMARASI İLETİLECEKTİR.

05339203210  WHATSAPP HATTIMIZ ÜZERİNDEN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

TOZSUZ, ÇAMURSUZ, VİRÜSSÜZ GÜNLER DİLERİZ.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Renk : 30 Çeşit Renk Kartelası
Kalınlık : 9-10 mm
Ağırlık : 4500 gr/m²

Taban : Kaymaz Taban

Kenar : Rampa Lastiği (25 mm)
Kullanım alanı : İç ve Dış mekanlar

Kullanım trafiği : Yoğun Trafik
Paspas profili : Halı Paspas

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul paspas  olarak siz değerli müşterilerimiz için tasarladığımız yüzlerce paspas çeşitleriarasından dilediğinizi tek tıkla satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizlere özel ‘kişiye özel paspas’ üretim yapmaktayız. Sizde kendinize ait paspas çeşitleri ve modelleri satın almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Kişiye özel üretilen ve sizlerin istekleri doğrultusunda ‘isim’- ‘motif’- ‘karikatür’ vb. görselleri paspas çeşitlerini sizler için üretiyoruz. Kişiye özel hediye de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Paspas modelleri arsında paspas, kişiye özel paspas, kapı önü paspası, paspas modelleri, yuvarlak paspas, kişiye özel kapı paspası ürünlerini online  www.istanbulpaspas.com dan baka bilirsiniz

 

Dış mekanlarınızın vazgeçilmezi şık, pratik ve misafirlerinizi şaşırtan paspaslar arasında arayıp ta bulamadığınız ev içi paspas, firma logonuzu hoşgeldiniz paspas, kapı girişi paspas, yuvarlak paspas modelleri, kapı paspas modelleri, kişiye özel kapı paspası, ucuz paspas modelleri satın alabilirsiniz.

 

 

istanbul paspas Firmamız, 2012 yılından bu yana firmalara özel çözümler üreterek iç ve dış mekan paspaları imalat ve satışı yapmaktadır. Sürekli olarak ürün yelpazesini genişleten ve her türlü ihtiyaca cevap verebilen ürünleriyle askeri kurumlara, belediyelere, otellere, resmi ve özel kurumlara, hastanelere, eğitim kurumlarına, bankalara, alışveriş merkezlerine, ofislere ve tüm sektörlere özel olarak logolu paspas üretimi yapmaktayız.

www.istanbulpaspas.com

Logolu Paspas:

Halı ayakkabı tabanındaki ince toz ve kiri söker, kaba nemi alırken, logonuz ile paspasınıza fark katar.
Paspas'ardaki en önemli özellik dekoratif, kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü olmasıdır.

 

Özellikler:

Kalınlık: 8 mm

Ağırlık: 4500 gr/m²

Taban : Kaymaz taban

Kullanım Alanı : İç ve dış mekanlar

Kullanım Trafiği : Normal trafik

Paspas Profili : Bukle halı paspas

 

Kullanımı:

Paspas yıkayarak kolay temizlenir.

Paspaslardaki en önemli özellik dekoratif, kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü olmasıdır.

 

Önemli :

- Firma logosu gönderilerinizi sipariş oluştururken yükleyebilir veya whatsapp hattımıza logonuzu gönderebilirsiniz.
- Müşteri logosunu gönderdikten sonra tasarım çalışması yapılır onaylandıktan sonra ödemeye istinaden üretime alınır.
- Özel ölçüleriniz için lütfen fiyat alınız.
- Bu ürün müşteriye özel hazırlandığından iade-değişim yapılamaz.

www.istanbulpaspas.com

 • Logolu Paspas

 

 • Size özel hazırlanan kolay temizlenebilen yapısı ile dekoratif amaçlı kullanımlar için uygundur.

 

 • Coco Paspas veya Koko Paspas olarak bilinen logolu paspaslar UV dijital baskı yapılarak gönderilmektedir.

 

 • Sık yüzeyi ile çok iyi fırçalama yapmaktadır, ayrıca kiri içinde tutarak kolayca temizlenebilir.

 

 • Ters çevirip çırpmanız temizlenmesi için yeterlidir.

 

 • Baskı tekniği ve coco paspasın yapısından dolayı uzun zaman kullanılabilir.

 

 • İstediğiniz logo ve desende üretilebilir.
 • ZEMİN VE LOGO RENKLERİ SİZE SUNULAN VE ONAYI ALINAN RENKLER KULLANILACAKTIR.
 • ÜRÜNLERİMİZ BASKI OLMADI İÇİN RAL KODLARI KULLANILMAKTADIR.
 • LAZER KESİM İLE ÜRETİLDİĞİ İÇİN LOGONUZA EN YAKIN HALI RENKLERİ KULLANILACAKTIR.
 • FABRİKASYON MALZEMELERDE RENK TON FARKI OLABİLİR.
 • ÜRÜNLERİNİZ YOĞUNLUĞA GÖRE EN GEÇ 7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNE KARGO YAPILMAKTADIR.
 • ÜRÜNLERİNİZ ÜRETİMDEN ÇIKTINDAN SONRA TARAFINIZA KARGO TAKİP NUMARASI İLETİLECEKTİR.

05339203210 WHATSAPP HATTIMIZ ÜZERİNDEN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

TOZSUZ, ÇAMURSUZ, VİRÜSSÜZ GÜNLER DİLERİZ.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Renk : 30 Çeşit Renk Kartelası
Kalınlık : 9-10 mm
Ağırlık : 4500 gr/m²

Taban : Kaymaz Taban

Kenar : Rampa Lastiği (25 mm)
Kullanım alanı : İç ve Dış mekanlar

Kullanım trafiği : Yoğun Trafik
Paspas profili : Halı Paspas

İstanbul paspas olarak siz değerli müşterilerimiz için tasarladığımız yüzlerce paspas çeşitleriarasından dilediğinizi tek tıkla satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizlere özel ‘kişiye özel paspas’ üretim yapmaktayız. Sizde kendinize ait paspas çeşitleri ve modelleri satın almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Kişiye özel üretilen ve sizlerin istekleri doğrultusunda ‘isim’- ‘motif’- ‘karikatür’ vb. görselleri paspas çeşitlerini sizler için üretiyoruz. Kişiye özel hediye de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Paspas modelleri arsında paspas, kişiye özel paspas, kapı önü paspası, paspas modelleri, yuvarlak paspas, kişiye özel kapı paspası ürünlerini online www.istanbulpaspas.com dan baka bilirsiniz

 

Dış mekanlarınızın vazgeçilmezi şık, pratik ve misafirlerinizi şaşırtan paspaslar arasında arayıp ta bulamadığınız ev içi paspas, firma logonuzu hoşgeldiniz paspas, kapı girişi paspas, yuvarlak paspas modelleri, kapı paspas modelleri, kişiye özel kapı paspası, ucuz paspas modelleri satın alabilirsiniz.

Otel Paspası Hizmetimizden Faydalanmak Çok Kolay!

Oteller, gün içerisinde insan giriş çıkışlarının yoğun olduğu yerlerdir. Ziyaretçi sayısının çok olduğu tüm iş yerlerinde olduğu gibi, otellerde de doğru paspas seçimi oldukça önemlidir. Otel paspasları yalnızca temizliği korumaya yardımcı olan bir ürün değil, aynı zamanda iç tasarımı tamamlayan için vazgeçilmez bir dekorasyon aracıdır.

istanbul paspas otel paspasları, kapı önü paspası, logolu paspas, özel tasarım paspas, ergonomik paspas, koridor paspası ve diğer seçenekleriyle, otelinizin tüm paspas ihtiyacını karşılamanın en pratik ve ekonomik çözümünü sunar.

 

DEVAMINI OKU ...
Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!